Untitled Document

Hoşgeldiniz, visitor! [ Üye Ol | Giriş Yaprss

Üye Ol Ücretsiz Firma Ekle

 

Başaranlar Mermer & Traverten


  • Yetkili: Hasan Serter
  • Telefon: +90 258 269 11 38
  • Fax: +90 258 269 11 39
  • Adres: Fahri Karaca Caddesi No:15 Organize Sanayi Bölgesi, Honaz
  • Şehir: Denizli
  • Web Sitesi: www.basaranlar.com.tr
  • Ürünler: Klasik Traverten, Noçe Traverten, Walnut Traverten, Kırmızı Traverten, Sarı Traverten, Karya Krem Mermer, Efes Krem Mermer, Burdur Bej, Ege Bej, Antik Bej, Cappucino, Asar Bej, Afyon Siyah, Burdur Kırmızı, Kale Bordo, Kale Şeker, Tavas Kızılca, Anadolu Ateşi, Giallo Tabea Limestone, Limra Limestone ürünlerimizi Blok, Plaka, Fayans, Mozaik, Tamburlama, Set, Patlatma, Profil, Bordür, Madalyon formunda üretmekteyiz.
  • Yayın Tarihi: 28 Ocak 2011 19:04
imageimageimageimage

Başaranlar Mermer, 1990 yılında Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde modern bir fabrika kurmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu güne kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak Türkiye’nin önde gelen mermer üreticilerinden birisi olmuştur.

Başaranlar Mermer, bugün 12.000 m2 si kapalı olmak üzere 35.000 m2 fabrika alanı ve 8.000 m2 stok alanı ile 1.200.000 m2 yıllık üretim kapasitesine sahiptir ve konusunda tecrübeli 370 çalışanı ile faaliyetini sürdürmektedir. Fabrika üç ana üretim bölümünden oluşmaktadır. Bunlardan birincisi plaka üretim bölümü, ikincisi ebatlı levha ve fayans üretim bölümü, üçüncüsü eskitilmiş ürünler, mozaik ve atölye işleri bölümüdür. 2008 yılında yapılan yeni yatırımlarla plaka üretim hattının kapasitesi arttırılmış ve teknolojisi yenilenmiştir.

Entegre bir tesis olan Başaranlar Mermer hammadde ihtiyacının birçoğunu Denizli, Burdur, Afyon ve Muğla illerinde bulunan kendine ait mermer ocaklarından karşılayarak geniş bir renk ve ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimizin %75’i başta ABD, İngiltere, İspanya, Hollanda ve Rusya gibi ülkeler olmak üzere 50 den fazla ülkeye ihracat edilmekte, %25’i ise iç pazarda prestijli projelerde kullanılmaktadır.

Ürün çeşitliliği, yüksek kalitesi ve kapasitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeyi amaç edinen Başaranlar Mermer, birçok büyük projeye imza atmış ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile aranan firma özelliğini koruyarak, yeni projelere de imza atmaya adaydır.

Sponsor Firmalar

Yorumlar

Yorumlar Kapalıdır.

Reklam Alanı

Firmaya mesaj göndermek için, aşağıdaki formu doldurunuz ve GÖNDER butonuna basınız.

Yayıncı hakkında bilgiler

Mermer Firmaları Mermer Şirketleri Mermer Ocakları Mermer Fabrikaları Mermer Atölyeleri Granit Atölyeleri Maden Firmaları Maden Şirketleri Maden Ocakları Mermer Firmaları Mermer Şirketleri Mermer Ocakları Mermer Fabrikaları Maden Şirketleri Maden Firmaları Maden İlan Maden İlanları Granit Küptaş Granit Küp Taş taş dünyası Bergama Gri Bergama granit üreticisi mining tube mining videos