Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

FİRMA EKLE

 

Barit Maden Türk A.Ş. – Merkare

  • Telefon: (0 212) 234 12 06 (6 Hat)
  • Fax: (0 212) 234 12 14
  • Adres: Cumhuriyet Cad. Pak Apt. 30/14 Elmadağ 34367
  • Şehir: İstanbul
  • Web Sitesi: http://www.barit.com.tr
  • Ürünler: Barit, Sondaj Bariti, Dolgu Bariti, Boya Bariti, Barit Agregası, Stronsiyum, Selestit, Kalsiyum Karbonat, Kalsit, Sondaj Katkı Maddeleri, Sondaj Kimyasalları, Viskozite Yapıcılar, Viskozite Kıvamlaştırıcılar, Ağırlaştırıcılar, Tuzlar, Kaçak Önleyici Maddeler, Sıvı Kaybı Önleyiciler, İncelticiler, PH Düzenleyiciler, Karbondioksit, Doğal Karbondioksit, Kurubuz, Mermer, Merkare Polar, Merkare Zebra, Merkare Dolphin, Merkare Flamingo, Merkare Flamingo Stripes, Dirty Giallo Mediterranean, Giallo Mediterranean, Danışmanlık ve Destek Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Bilgisayar Yazılım, Nadir Toprak Elementleri, Diyasporit
  • Listelenen: 08 Şubat 2011 19:43
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Barit Maden Türk A.Ş. – Merkare - Resim1Barit Maden Türk A.Ş. – Merkare - Resim2Barit Maden Türk A.Ş. – Merkare - Resim3

Tanıtım:

Barit Maden Türk A.Ş. – Merkare

Hakkımızda

Yarım asırdan fazla bir süredir, Türkiye’nin yer altı kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek ülke ekonomisine ve kalkınmasına destek olan şirketimiz Türkiye’nin ilk barit ihracatını gerçekleştirmesi dolayısıyla 1967 yılında Bakanlar Kurulu tarafından adımıza “Türk” ilave edilmek suretiyle takdir ve taltif edildiği günden beri faaliyetlerinde, sektörde “öncü”, “yenilikçi” ve “güvenilir” kimliği ile saygınlık kazanmıştır.

Üretiminin büyük bir kısmını Ortadoğu’ya ihraç etmekte olan firmamız kendi maden ocaklarından ürettiği cevherleri Osmaniye-Bahçe’de bulunan mikronize ve Sivas-Budaklı’da bulunan konsantre tesislerinde, müşterilerinin talepleri doğrultusunda işleyerek hizmete sunmaktadır.

Doğadan, naturel yollar ile çıkarılan ve tükenebilir madenleri işleyen şirketimiz, düzenli olarak yaptığı “yeni rezerv” arama çalışmaları sonucunda yıllardır hizmet vermekte olduğu sektörler ile daha uzun yıllar tedarikçi/üretici sıfatıyla çalışmaya devam edecektir.Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda, tecrübeli ekibimiz yeni rezerv ve kaynak arayışına aralıksız olarak devam etmektedir.

MERKARE ; Barit Maden Türk’ün mermer ve doğaltaş sektörüne hizmet vermek üzere geliştirdiği markasıdır.Doğadan ilham alan uzman ve yaratıcı ekibiyle Merkare,uluslararası kalitedeki ürünlerine fonksiyonel ve estetik değerler katar.Bünyesine aldığı yeni mermer sahalarıyla,farklı renk ve motiflerden oluşan ürün portföyünü sürekli geliştirir.

                                                                               

  

Listing ID: 1754d516a9e06d9a

Report problem

Processing your request, Please wait....