Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

FİRMA EKLE

 

Via Mühendislik Müşavirlik

  • Yetkili: Yusuf Dokumacıoğlu
  • Telefon: 03124960842
  • Adres: Birlik Mah. 391. Cadde No:17/3 Çankaya
  • Şehir: Ankara
  • Web Sitesi: http://www.viamuhendislik.com.tr
  • Listelenen: 14 Temmuz 2015 16:05
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
Via Mühendislik Müşavirlik - Resim1

Tanıtım:

VİA Mühendislik Müşavirlik yurtiçi ve yurtdışında resmi ve özel kuruluşlara hizmet veren çok disiplinli bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. VİA Mühendislik genç ve dinamik kadrosuyla güvenli, ekonomik, uluslararası standartlara uygun ve müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren çözümler üretmektedir. Özellikle su yapıları olmak üzere madencilik, ulaşım, enerji ve jeoteknik alanlarda her türlü mühendislik yapısının projelendirilmesi ve müşavirliği hizmetleri vermektedir.

VİA Mühendislik Müşavirlik; su ve toprak kaynaklarının geliştirilmesi, baraj, gölet, enerji yapıları, sulama, regülatör gibi su yapılarının fizibilite raporlarını, planlama raporlarını, kati ve uygulama projelerini, sismik risk değerlendirme çalışmalarını, hidroji raporlarını, stabilite analizlerini, inşaat metodolojisi çalışmalarını, inşaat malzemesi araştırmalarını, yapı optimizasyonlarını, tasarım, hesap raporları, keşif raporlarını ve iş sonu projeleri hazırlamaktadır.

VİA Mühendislik Müşavirlik; ülkemizde hızla gelişen madencilik alanında da projeler üretmektedir. Başta maden işletmelerinin olmak üzere belediye ve sanayi işletmelerinin ihtiyaç duyduğu atık depolamaları ve tesisleri için avan, kati ve uygulama projeleri tarafımızdan hazırlanmaktadır. Atık depolama tesislerinin depolama, drenaj sistemleri, kaplama sistemleri, su-atık iletim hatları, kuşaklama vb. yapıları için projeler üretilmektedir.

VİA Mühendislik Müşavirlik atık depolama tesisleri sektöründe lider çözüm ortakları ile beraber;

ÇED ve Avan Projeler
Uygulama Projeleri
Denetim Hizmetleri
İnşaat Hizmetleri
işlerinde sürecin tamamında veya ihtiyaç olan aşamalarında hizmet vermektedir.

Listing ID: 21655a5056bd3b26

Report problem

Processing your request, Please wait....